Cтати дилером Магазин

Часті питання - точні відповіді

Для чого ТМ «RainWay» комплектує продукцію гвинт-шурупами різної довжини? Наявність гвинт-шурупів різної довжини, а саме: 100 мм, 160 мм і 220 мм, дозволяє кріпити кронштейни труби як безпосередньо до стіни, так і через утеплювач різної товщини. Конструкція дозволяє закручувати гвинт-шуруп за допомогою самого кронштейна. Крім того, комплектація гвинт-шурупа дюбелем позбавляє від необхідності самостійно підбирати дюбель, відповідного розміру.
Скільки кронштейнів потрібно для установки водостічних труб ТМ «RainWay»? Кронштейни встановлюються рівномірно по всій довжині труби з розрахунку: 1 труба - 3 кронштейна. Відстань між ними має бути не менше 1,5 м.
Які переваги воронки водостічних систем ТМ «RainWay»? Конструкція нашої воронки дозволяє як з'єднати нею 2 ринви, так і вставити в неї цілу ринву з вирізаним отвором під злив. Розсікачі потоку на внутрішній стінці запобігають утворенню водоверті, збільшуючи тим самим прохідність воронки.
Чому у деяких елементів з'єднання водостічних труб ТМ «RainWay» стінка в нижній частині подвійна? Муфти труби, двумуфтові відводи і трійники ТМ «RainWay» в своїй нижній частині мають подвійну стінку. Це дозволяє з'єднувати труби, не використовуючи зайвих елементів, і перешкоджає протікання в місцях з'єднання.
Який ущільнювач використовується в водостічних системах ТМ «RainWay»? Це ущільнювач, виготовлений з закритопористого EPDM-каучуку, який надійно герметизує з'єднання системи, не заважаючи розширенню ринв.
Як вирішити питання з кріпленням водостічних систем ТМ «RainWay» при відсутності вітрової (лобовий) дошки? Два види подовжувачів ТМ «RainWay» - прямі і скручені, дозволяють кріпити кронштейни ринви при відсутності вітрової (лобовий) дошки. Прямі кріпляться до покрівлі, на її плоску частину (до укладання покрівельного матеріалу), скорочення - на кроквяну.
Яка відстань повинна бути між кронштейном і з'єднувальним елементом ринви в ТМ «RainWay»? Максимальна відстань між кронштейном жолоби і з'єднувальним елементом (воронка ринви, муфта ринви, кути внутрішні і зовнішні) - не повинна перевищувати 10 см.
Скільки кронштейнів ринви необхідно для установки водостічних систем ТМ «RainWay»? Для надійної роботи системи ТМ «RainWay» необхідно використовувати по 6 кронштейнів на кожен 3-метрова ринва. Їх також необхідно рівномірно розподілити по всій довжині ринви.
Яка гарантія надається на водостічні системи? На системи ТМ «RainWay» діє гарантія 10 років. Детальніше про гарантійні зобов'язання [PDF, 106Kb]

Які існують розміри водостічних систем ТМ «RainWay»? Існують 2 типорозміру водостічних систем ТМ «RainWay»:

  • - RainWay 130/100, L3m, 2m
  • - RainWay 90/75, L3m, 2m